Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu
Hlavní stránkaBrigádyPardubice - Brigády obchody, supermarkety apod.

Pardubice - Brigády obchody, supermarkety apod.Pardubice - Brigády obchody, supermarkety apod.

Pardubice - Brigády v obchodech či supermarketech patří mezi nejčastější inzeráty, které najdete mezi poptávkami po dočasné pracovní síle. Práce v obchodech je nezáživná a navíc i špatně placená a právě z tohoto důvodu trpí většina prodejců nedostatkem pracovních sil. Studenti jsou ideální cílovou skupinou, protože se brigády v supermarketu neštítí. Hledáte-li souvislou brigádu na dva či tři měsíce, určitě se zeptejte v některém z místních obchodů. Pokud vás bude ukládání z boží do regálů bavit, můžete se zeptat po možnosti celoroční brigády a docházet do obchodu jednou či dvakrát týdně. Přihlásíte-li se o brigádu v obchodě s přáteli, užijete si během nočních směn spoustu legrace. Brigády tohoto typu jsou mnohem lepší, než práce u pásu – prostředí supermarketů je totiž čisté a poměrně klidné.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

Inzeráty - Pardubice - Brigády obchody, supermarkety apod.


Prodavač/ka Pardubice

[28.03. 2014] - Pardubice
60 Kč - 90 Kč / hod

Přijmeme 3 schopné studenty na pozici prodavač/ka v Pardubicích. Jde o komunikaci se zákazníkem,prodej zboží, denní administraci,vyplňování reportů. Pracovní doba je v denních směnách od 9:00 do 17:00 včetně víkendů. Požadujeme od studentů docházku minimálně 2x v týdnu. Mzda 95,-Kč/ hodinu.

498x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Rychle sháníme pomocnou sílu

[09.02. 2014] - Pardubice
V textu

Pracovník klientského servisu. Práce s klienty, administrativa, kumunikace po telefonu. Provizní systém, výhodný tarif. Možnost manažerské pozice. Volejte nebo zasílejte své CV.

377x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1